GSEWORK GÖNÜLLÜ SAĞLIK ELÇİLERİ

whatsapp Sipariş Destek Hattı

HEKİMZADE YAKI BANDI 5 Lİ
Miktar: 5 Adet

Stok Kodu : HK576

KATALOG FİYATI:  ₺ 75.00
FİYATI:  ₺ 75.00

Stok Durumu: Stokta Var

Kullanım Şekli: Bandın yapıştırılacağı yer çok tüylü ise temizlenmelidir. Duş sonrası deri gözenekleri açıkken yapıştırıllması durumunda ürün içeriğindeki bileşenler daha iyi nüfuz eder. En fazla 48 saat kullanılması tavsiye edilir. Bandın yapışkan yüzeyindeki kağıt tabaka çıkarılarak, boşluk kalmayacak şekilde cilde sıvazlanarak yapıştırılır. Ürünü; ayak bileği dirsek, diz gibi hareketli bö

Kullanım Şekli:

Bandın yapıştırılacağı yer çok tüylü ise temizlenmelidir. Duş sonrası deri gözenekleri açıkken yapıştırıllması durumunda ürün içeriğindeki bileşenler daha iyi nüfuz eder. En fazla 48 saat kullanılması tavsiye edilir. Bandın yapışkan yüzeyindeki kağıt tabaka çıkarılarak, boşluk kalmayacak şekilde cilde sıvazlanarak yapıştırılır. Ürünü; ayak bileği dirsek, diz gibi hareketli bölgelere yapıştırmak uygun değildir. Islak veya nemli bölgeye yapıştırılması tavsiye edilmez. Ürün, havayla temas edip bozulmaması için mutlaka kilitli poşet içerisinde sunulması gerekir. Ürün yapıştırıldıktan sonra hafif yada şiddetli yanma etkisi olabilir, bu yanma ürünün etki ettiğini gösterir.

Uyarılar/önlemler:

Gözlerle vemukoz membranlarla temasından kaçılmalıdır. Yaralara zarar görmüş, kesilmiş veya irrrte olmuş cilde uygulanmamalıdır. Semptomlar yedi günden daha fazla sürer ya da geçtikten sonra birkaç gün içinde tekrar ederse doktora başvurmalıdır. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanmadan önce doktora danışılmalıdır. Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklanmalıdır. Çok sıkı yapıştırılmamalıdır. Isıya neden olan bir ped ile kullanılmamalıdır. Uygulama sonrasında yanma oluşabilir; fakat bu his bir süre sonra geçer. Kullanmadan önce kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyunuz. Kullanmakta olduğunuz ilaç var ise muhakkak doktorunuza ve eczacınıza bildiriniz. 15-30C arasındaki oda sıcaklığında saklayınız.

Yan etkİler/Advers etkilen

Önerildiği şekilde kullanıldığında, bilinen bir yan etkisi yoktur. Ancak ender olarak aitte hipersensivite reaksiyonları görülebilir. İstenmeyen bir etki görüldüğü zaman doktorunuza bildiriniz.

Günlük Kullanım Şekli ve Dozu:

Yakının yapıştırılacağı yer temizlenir ve kurulanır. Yakının üzerini örten beyaz kağıt tabakaçekilerek çıkarılır Ağrılı yer üzerine yerleştirilir. Sıcaklık etkisi kayboluncaya kadar kullanılır. Bu süre iki günden fazla olmamalıdır. Aynı bölgede kullanılacak ise ilk uygulamadan sonra 14 gün geçmelidir.

Ticari Takdim Şekli:

Poşette, üst yüzü ten renginde alt yüzü taba renginde homojen olarak etken madde sürülmüş  delikli yakı.


Yorum yazabilmeniz için üye girişi yapınız.

Ürünün henüz videosu bulunmamaktadır.