GSEWORK GÖNÜLLÜ SAĞLIK ELÇİLERİ

whatsapp Sipariş Destek Hattı

BEYAZLATICI KREM
Miktar: 100 Ml

Stok Kodu : HK485

KATALOG FİYATI:  ₺ 59.00
FİYATI:  ₺ 59.00

Stok Durumu: Stokta Yok

Hekimzade beyazlatıcı krem Hassas cilt bölgelerindeki (yüz, genital, bikini, kol altı gibi)  renk değişimi sorunlarını gidermeye yardımcı olmak için doğal bitki özlerinden oluşan özel bir formüldür. Fonksiyon: Cilt koyulaşmaları erkeklerde tıraş sonrasında, kadınlarda ağda ve epilasyon sonrasında, özellikle koltukaltı ve bikini bölgelerinde sık karşılaşılan bir problemdir. Güneş yanıkları cildin zamanla renk değişimine sebep olabilir. Hekimza

Hekimzade beyazlatıcı krem

Hassas cilt bölgelerindeki (yüz, genital, bikini, kol altı gibi)  renk değişimi sorunlarını gidermeye yardımcı olmak için doğal bitki özlerinden oluşan özel bir formüldür.

Fonksiyon: Cilt koyulaşmaları erkeklerde tıraş sonrasında, kadınlarda ağda ve epilasyon sonrasında, özellikle koltukaltı ve bikini bölgelerinde sık karşılaşılan bir problemdir. Güneş yanıkları cildin zamanla renk değişimine sebep olabilir. Hekimzade beyazlatıcı krem Doğal bitki özlerinden oluşan formülüyle cilt yüzeyindeki ton farklılıklarını ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Cildinizi temizledikten sonra dairesel hareketlerle ihtiyaç duyulan bölgeye masaj yaparak uygulayınız. Etkili sonuç almanız için düzenli olarak sabah akşam olmak üzere, en az 4 hafta kullanılması tavsiye edilir.


Yorum yazabilmeniz için üye girişi yapınız.

Ürünün henüz videosu bulunmamaktadır.